Ik woon in een woongebouw met blokaansluiting voor verwarming en/of elektriciteit en ik heb uitleesbare meters. Kan ik mijn verbruik in de gaten houden?

Algemeen

Heeft u op afstand uitleesbare  meters van ista? Ga dan naar de website van ista en kies voor ‘registreren als nieuwe gebruiker’. Vul daarna alle velden in om zelf een account aan te maken. Klik hier voor meer informatie.
Lukt het aanmelden niet? Neem dan contact op met de klantenservice van Ista via telefoonnummer 010 245 57 00.

Heeft u op afstand uitleesbare meters van Techem? Ga dan naar www.mijnted.nl en kies voor ‘registreren’. Vul daarna alle velden in om zelf een account aan te maken. Klik hier voor meer informatie.
Lukt het aanmelden niet? Neem dan contact op met de klantenservice van Techem via telefoonnummer 076 572 58 88. Of via de chat op de website www.techem.nl.